Palanga Rent Room

Kambarių nuoma Palangoje

Kambarių su patogumais aprašymas

Kambarys Nr.1


Dvivietis kambarys su vonia

Dvivietis kambarys su patogumais pirmame aukšte. Kambaryje yra dvigulė lova, TV, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, elektrinis virdulys, indai ir stalo įrankiai. Kambarys turi atskirą WC su vonia.


Двухместный номер с ванной

Двухместный номер с удобствами на первом этаже. В комнате есть двуспальная кровать, телевизор, холодильник, микроволновка, чайник, посуда и столовые приборы. Кухня на втором этаже. В комнате есть отдельный туалет с ванной.

  

Kambarys Nr.4


Dvivietis kambarys su balkonu

Dvivietis kambarys antrame aukšte su balkonu. Kambaryje yra dvigulė lova, TV, šaldytuvas, elektrinis virdulys, indai ir stalo įrankiai. Galėsite naudotis virtuve. WC ir dušas yra kambaryje. Balkone galima pasedėti prie staliuko.


Двухместный номер с балконом

Двухместный номер на втором этаже с балконом. В комнате есть двуспальная кровать, телевизор, холодильник, чайник, посуда и столовые приборы. Вы можете пользоваться кухней. Туалет и душ находятся в комнате.Kambarys Nr.7


Trivietis kambarys su balkonu

Trivietis kambarys trečiame aukšte su balkonu. Kambaryje yra dvigulė ir viengulė lovos, TV, šaldytuvas, elektrinis virdulys, indai ir stalo įrankiai. WC ir dušas yra kambaryje. Galima naudotis virtuve.

Трехместный номер с балконом

Трехместный номер на третьем этаже с балконом. В комнате есть двуспальная и односпальная кровати, телевизор, холодильник, чайник, посуда и столовые приборы. Вы можете пользоваться кухней. Туалет и душ находятся в комнате.

 

Kambarys Nr.8 Dvivietis kambarys su balkonu

Dvivietis kambarys trečiame aukšte su balkonu. Kambaryje yra dvi viengulės lovos, TV, šaldytuvas, elektrinis virdulys, indai ir stalo įrankiai. Galima naudotis virtuve. WC ir dušas yra kambaryje. Balkone galima pasėdėti ir pasimėgauti vakaro vėsa.


Двухместный номер с балконом

Двухместный номер на третьем этаже с балконом. В комнате две односпальные кровати, телевизор, холодильник, чайник, посуда и столовые приборы. Кухня в наличии. Туалет и душ находятся в комнате.

 

Kambariai Nr.14 ir 15 vasarnamyje

     Namelio kieme antrame aukšte nuomojami mini apartamentai su patogumais – dvivietis kabarys su dvigule lova ir trivietis kambarys su trimis viengulėmis lovomis. Kambariuose yra TV, šaldytuvas, virdulys, mikrobangų krosnelė, indai ir stalo įrankiai. WC ir dušas bendras abiems kambariams.  


  В летнем домике расположены мини-апартаменты с удобствами - комната для двоих и трехместная комната с телевизором. Холодильник, чайник, микроволновая печь, посуда и столовые приборы есть в каждой комнате. Туалет и душ общий на две комнаты.