Palanga Rent Room

Kambarių nuoma Palangoje

Kambarių su patogumais aprašymas

Kambarys Nr.1

Dvivietis kambarys su vonia

Dvivietis kambarys su patogumais pirmame aukšte. Kambaryje yra dvigulė lova, TV, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, elektrinis virdulys, indai ir stalo įrankiai. Kambarys turi atskirą WC su vonia.
 

Kambarys Nr.4

Dvivietis kambarys su balkonu

Dvivietis kambarys antrame aukšte su balkonu. Kambaryje yra dvigulė lova, TV, šaldytuvas, elektrinis virdulys, indai ir stalo įrankiai. Galėsite naudotis virtuve. WC ir dušas yra kambaryje. Balkone galima pasedėti prie staliuko. Kambarys Nr.7

Trivietis kambarys su balkonu

Trivietis kambarys trečiame aukšte su balkonu. Kambaryje yra dvigulė ir viengulė lovos, TV, šaldytuvas, elektrinis virdulys, indai ir stalo įrankiai. WC ir dušas yra kambaryje. Galima naudotis virtuve.


 

Kambarys Nr.8

Dvivietis kambarys su balkonu

Dvivietis kambarys trečiame aukšte su balkonu. Kambaryje yra dvi viengulės lovos, TV, šaldytuvas, elektrinis virdulys, indai ir stalo įrankiai. Galima naudotis virtuve. WC ir dušas yra kambaryje. Balkone galima pasėdėti ir pasimėgauti vakaro vėsa. 

Kambariai Nr.14 ir 15 vasarnamyje
     Namelio kieme antrame aukšte nuomojami mini apartamentai su patogumais – dvivietis kabarys su dvigule lova ir trivietis kambarys su trimis viengulėmis lovomis. Kambariuose yra TV, šaldytuvas, virdulys, mikrobangų krosnelė, indai ir stalo įrankiai. WC ir dušas bendras abiems kambariams.